Paradis Vue Lac Et Montagnes

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy appartement van 50 m² heeft een ligging aan het strand en biedt gemakkelijke toegang tot het Palais de l'Isle binnen minder dan 1 km verderop. Het appartement beschikt over een draadloos internet in openbare gebieden.

    Gasten van het 1-slaapkamer appartement kunnen het centrum van Annecy bereiken met een wandeling van 10 minuten en de Basiliek van de Visitatie bezoeken, op 500 meter hier vandaan. Plage de l'Impérial is op 2 km afstand van Paradis Vue Lac Et Montagnes appartement en de luchthaven Annecy-Meythet is op minder dan 15 minuten rijden. De Jardins de l'Europe is op een korte afstand van de accommodatie gelegen.

    Het appartement heeft een balkon en een woonkamer en biedt ook uitzicht op het meer. Gasten van Paradis Vue Lac Et Montagnes appartementen kunnen van 1 badkamer gebruik maken. Verder is er een douche beschikbaar.

    Deze accommodatie heeft een complete keuken. Annecy treinstation is binnen 20 minuten wandelafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer74010004694IA

    Kameropties bij Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy

    Het appartement heeft een balkon en een woonkamer en biedt ook uitzicht op het meer. Gasten van Paradis Vue Lac Et Montagnes appartementen kunnen van 1 badkamer gebruik maken. Verder is er een douche beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Skyline foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Buitenkant foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Faciliteiten foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Zakenleven foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Wastafels foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Wastafels foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Faciliteiten foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Kamer foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Kamer foto Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy Zakenleven foto
    Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit strand Paradis Vue Lac Et Montagnes appartement?
      Dit strand Paradis Vue Lac Et Montagnes appartement heeft een oppervlakte van 50 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Paradis Vue Lac Et Montagnes Annecy